Kavitasyon

Kavitasyon Ultrasaund Cihazı


Kavitasyon kurtulmak istenilen bel, karın, göbek, kol, kalça, bacaklardaki çözülemeyen yağları parçalayıp yerleşmiş bölgesel yağları öncelikle eritmek, selülitli bölgelerin görünümünü azaltmasına yardımcı olmak amacıyla kullanılan son sistemdir. Kavitasyon makinesinin bir diğer özelliği de ayarı değiştirilerek güçlü ultrasyon (ses dalgaları) cilt sıkılaştırması için etkilidir. Kavitasyon uygulaması ile yağ tabakaları parçalanır. Uygulamaya başlamadan önce ve sonraki günde 2.5lt su içilmesi gerekir. Bu parçalanmış yağların vücuttan atılması için su içmek mutlaka uygulanması gerekir. Bu parçalanmış yağların vücuttan atılması için su içmek mutlaka uygulanması gereken bir kuraldır. Kavitasyon uygulanması haftada 1 ya da 2 seans uygulanır. Etkili bir sonuç olabilmek için 8-10 seans gerekir.1 seans uygulama süresi 70dk dır. Parçalanan yağları bol su tüketimi ile idrar yoluyla atılır. Seans sonrası idrarda koyulaşma gözlenebilir. Kavitasyon uygulanmasını desteklemek için yiyeceklerde yağ ve karbonhidrat azaltılmalıdır.

Power Plate

Power plate titreme usulü ile çalışır. Üzerinde yaptığınız hareketler vücutta kat kat etki ediyor.
İlk seanstan sonra kaslardaki çalışmanın etkisi hemen görüyorsunuz. Power platten etkili sonuç almanın en önemli yanı hareketleri doğru bir biçimde yapmaktır. 5 seanstan sonra oluşan farklılık
vücudunuza yansıyor.15 seanstan sonra farkı rahatlıkla görebilirsiniz.
Pasif Jimnastik

Vücuttaki yağın enerjiye dönüşmesini sağlar. Gevşemiş kasların sıkılaşması. toksin maddenin atılımı, normal kas hareketleri daha hızlı gerçekleştiriyor.45 dakikalık 1 seansta 270 mekik çekmiş şekilde sinyaller gönderir. Yağ parçalama kasları toparlama, bölgesel incelme işlemleri yapar.

Parafin
Cildi canlandıran E vitamini içerikli vücut parafini kan dolaşımını hızlandırır, toksinlerin dışarı atılması, cildin gözeneklerinin açılmasını sağlar. Vücut böylece su kaybederek değil parçalanmış yağ ve selülit olarak toksinleri dışarı atar.

 

Comments are closed.