KURUMSAL | Derma Lazer Konya / Randevu İçin : 0.332 353 19 22

KURUMSAL

 

Derma Lazer Güzellik Merkezi uzun yıllar Estetik ve Güzellik sektöründe edinilen tecrübe ile uzman kadrosuyla 1992 yılında Konya’da hizmet vermeye başlamıştır.

Temel ilkesi, en kaliteli ürün ve en iyi hizmet olan Derma Lazer Güzellik Merkezi kalitesi ile tanınan, dünyaca ünlü firmaların ürünlerini kullanmakta ve sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda müşterilerin beğenisine sunmaktadır.

VİZYONUMUZ


Toplam Kalite Yönetimi Felsefesi ile güzellik merkezleri öncü konumunu, kapasitemizi de arttırarak devam ettirmek, sağlık ve sosyal paylaşım beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

MİSYONUMUZ


Yenilik ve gelişmelere açık, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, kaynak ve ürünleri en etkin şekilde kullanarak, müşteri memnuniyetini ilke edinerek, kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Coşkulu, özverili ekip çalışmalarına önem verme
Müşteri odaklı çalışma.
Kalite “Bir yaşam tarzıdır, herkesin işidir, müşteriye verilecek en güzel hediyedir” prensiplerini benimsemek ve bu anlayışla hizmet vermektir.
Hizmet politikamızı “MÜŞTERİ TATMİNİ” üzerine kurmak.
İş sağlığı ve güvenliği.
Tasarrufa önem verme.
Eğitilmiş, deneyimli ve katılımcı işgücü birikimini en önemli varlık olarak görme.
Çevreyi koruma.
Sürekli iyileştirmeyi, yenilikçiliği ve müsbet yönde değişimi esas alma.
Topluma katkıda bulunma ve adil olarak tüm faaliyetlerimizde insana değer verme.

Derma Lazer Güzellik Merkezi siz değerli müşterine sıcak ve sevgi dolu bir ortamda bütçenizi de üzmeden size yönelik çözümleri ile sizleri bekliyor.


Comments are closed.